Detajet e prones

TRR-915-246 Apartament 1+1 me qera tek Shallvaret

  • 20140819_115103
  • 20140819_115142
  • 20140819_115207
  • 20140819_115213

Property ID : TRR-915-246

Apartamente me qera, Qera 250 Euro /muaj - Apartamente 1+1
76 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera tek Shallvaret.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 76 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar.
Pallati eshte i ri me punime cilesore duke ju ofruar siguri, administrim, ashensore dhe pozicionohet shume prane Qendres se Tiranes dhe rrugeve kyce te saj.
Cmimi: 250 euro/muaj me parapagim per 1 vit.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme