Detajet e prones

TRR-915-253 Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyri - Tirane

  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • 14

Property ID : TRR-915-253

Apartamente me qera, Qera 180 Euro /muaj - Apartamente 2+1
70 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne pallat ekzistues buze rruge kryesore
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 ta organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar ku perfshihet Kundrabufe, tavoline ngrenie, 2 krevate teke , dollape si dhe banjo e kompletuar.
Pozicionohet ne nje zone te preferuar per te huajt dhe vendasit duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme