Detajet e prones

TRR-915-254 Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-915-254

Apartamente me qera, Qera 400 Euro /muaj - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri buze rruge prane Myslym Shyrit
Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualete me dritare, koridor dhe ballkom
Ofrohet e mobiluar, me kondicioner ka punime gipsi ne brendesi te tij etj.
Me orientim jug-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites
Pallati eshte i ri ju ofron ashensore, administrim dhe siguri
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar ku do te gjeni te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode.
Ka akses ne rrugen e Kavjes, Muhamet Gjollesha, Myslym Shyri buze unaze.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme