Detajet e prones

TRS-915-255 Apartament 2+1 ne shitje prane shkolles se Baletit - Tirane

 • 10
 • 11
 • 12
 • 17
 • 20
 • 21
 • 22
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27

Property ID : TRR-915-255

Apartamente ne shitje, Shitje 165,000 Euro - Apartamente 2+1
136 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane shkolles se Baletit.
Ndodhet ne 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 136 m2 te organizuar ne: sallon , kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkone, koridor dhe nje sallon per relax me dopio xham.
Ofrohet e arreduar me te gjitha pajisjet sebashku me mobilimin si ne foto.
Punimet e brendshme jane teper cilesore ndryshe nga firma e ndertimit, me kondicioner ne te gjithe ambjentin, dritaret dopio xham pajisura me grila, dhomat te shtruara me parket te cilesisie se larte.
Me oreitnim veri-perendim dhe dhomat e gjumit nga jug-lindja.
Pallati pozicionohet ne nje rruge e cila ndodhet vetem disa metra larg nga Bulevardi Bajram Curri dhe rruga e Elbasanit.
Me hipoteke.
Shitet per arsye emigrimi.Cmimi 165.000 euro me mobilim dhe 155.000 euro pa mobilim

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme