Detajet e prones

TRR-915-262 Apartament 2+1 me qera ne Bllok - Tirane

 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Property ID : TRR-915-262

Apartamente me qera, Qera 600 Euro /muaj - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Bllok.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore perballe ish-viles Enver.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tulaet, koridor dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe teper komod.
Ka sistem chiller,dritaret jane dopio xham dhe te pajisur me grila etj.
Me orientim jug-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites si dhe ballkone ju ofron nje pamje relaksuese.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar 2 ashensore, administrim, siguri dhe mundesi parkimi ne katin nentokesor me pagese shtese.
Zona eshte mjaft e zhvilluar ku do te gjeni restorante, dyqane, bar-kafe te ndryshme ne nje nga zonat me te preferuar si nga te huajt dhe vendasit.

Cmimi 600 euro/muaj i diskutueshem

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme