Detajet e prones

TRR-915-266 Apartament 1+1 me qera tek Garda - Tirane

  • 20140729_091404
  • unnamed (1)
  • unnamed (2)
  • unnamed (5)
  • unnamed

Property ID : TRR-915-266

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 1+1
65 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera tek Garda.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri pas “Carlsberg” buze rruge kryesore.
Ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet.
Me orientim jug-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati ju ofron siguri, admin istrim, ashensore si dhe pozicionohet ne nje zone teper te preferuar nga qytetaret vendas dhe te huaj.
Ndodhet prane Bllokut, prane Presidences, vetem disa metra larg Liqenit Artificial, ne nje zone ku do te gjeni te gjitha kushtete per nje jete sa me komode.
Cmimi 300 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme