Detajet e prones

TRR-915-269 Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Dinamo - Tirane

  • DSC01691
  • DSC01692
  • DSC01693
  • DSC01694
  • DSC01696
  • DSC01699

Property ID : TRR-915-269

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera prane Stadiumit Dinamo.
Pozicionohet ne katin e 3–te te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe prej 60m2 eshte i organizuar ne: sallon,kuzhine dhe zone ngrenje e vecuar,ballkon, dhome gjumi dhe 2 tualete .
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet
Ngrohja/ftohja me kondicioner në çdo dhome.
Pozicionohet ne nje zone e cila ka akses te shpeje me rrugen Sulejman Delvina Liqenin Artificial, Tirane te Re.
Pallati ju ofron ashensore, siguri, administrim dhe mundesi parkimi rreth tij.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme