Detajet e prones

TRR-915-271 Ambjent me qera per zyra perball ish-Ekspozites - Tirane

  • 2
  • 3

Property ID : TRR-915-271

Qera 215 Euro /muaj - zyra
25 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera per zyra perball ish-Ekspozites.
Ndodhet rreth 10 m nga rruga kryesroe.
Me siperfaqe prej 25 m2 perfshire dhe nje tualet brenda.
Ofrohet bosh.
E pershtatshme per zyra

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme