Detajet e prones

TRR-915-273 Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit - Tirane

 • 1393428_4674795844046_3526403987527279319_n
 • 1422424_4674798644116_8290341382656628594_n
 • 1424399_4674806684317_8290771306246702473_n
 • 1466076_4674796524063_7287423757268680773_n
 • 1520664_4674800564164_3932582208006318377_n
 • 1526324_4674807124328_5914158008068209049_n
 • 1560494_4674802004200_1975668290325405456_n
 • 1560575_4674797684092_4509406204179177190_n
 • 1622812_4674798484112_336233179072626332_n
 • 1932325_4674798844121_5250300221037468011_n
 • 1981994_4674807324333_7747111551153416886_n
 • 10349013_4674802764219_1499829480526742935_n
 • 10390337_4674805964299_8055966096158732995_n
 • 10411294_4674811804445_3670303054621815374_n
 • 10421995_4674812164454_1887655543869386124_n
 • 10592675_4674803044226_6037149744053981778_n
 • 10606621_4674812764469_4794204818197498894_n
 • 10620608_4674806404310_237305155620554483_n
 • 10624688_4674806244306_3201493747012835359_n

Property ID : TRR-915-273

Qera 1,500 Euro /muaj - Vila
720 m28 Dhoma Gjumi5 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen e Elbasanit.
Ndodhet ne nje zone te qete prane Fakultetit Ekononomik, buze rruge.
Vila shtrihet ne nje truall me siperfaqe 420 m2 dhe ka siperfaqe ndertimi 720 m2 te organizuar ne 3 holle te medha me 100 m2, 6 zyra me sip 35 m2 si dhe 5 tualete
Ofrohet pjeserisht e mobiluar vetem me elektroshtepiaket, lavatrice, lavastovilje , kuzhine e kompletuar etj.
Ju ofron dhe fasilitete si gjenerator, stabilizator, 5 depozita uji, 2 panele diellore etj.
Ka oborr te sistemuar te rrethuar me porte dhe me 6 vende parkimi ne te, me sitem sigurie.
E pershtatshme per banim, zyra, kopesht, call center si dhe mund te perdoret pjeserisht banim dhe zyre etj.
Zona eshte mjaft e qete por edhe e zhvilluar ne te gjenden prane shume institucione te huaja dhe shqipetare.
Cmimi i qerase 1500 euro/muaj
Jepen dhe katet vec e vec me 800 euro/muaj ne menyre te pavaruar

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme