Detajet e prones

TRR-915-278 Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha - Tirane

  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-915-278

Apartamente me qera, Qera 350 Euro /muaj - Apartamente 2+1
84 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri 13-katesh buze rruge prane Zogut te Zi.
Ka nje siperfaqe prej 84 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualete , koridor dhe ballkom
Ofrohet e mobiluar, me kondicioner.
Me orientim lindje-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites
Pallati eshte i ri ju ofron ashensore, administrim dhe siguri
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar ku do te gjeni te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode.
Ka akses ne rrugen Muhamet Gjollesha, ne rrugen e Durresit, ne rrethrrotullimin e zogut te Zi etj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme