Detajet e prones

TRR-916-521 Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes - Tirane

 • 28
 • 26
 • 19
 • 17
 • 9
 • 10
 • 11
 • 15
 • 7
 • 6
 • 1

Property ID : TRR-916-521

Apartamente me qera, Qera 600 Euro /muaj - Apartamente 2+1
0 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te banim ne pallat ekzistues prane Restorant Piazes.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, studio-bibloteke, dhome gjumi, tualet me dritare me vaske
ballkon dhe koridor.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim bashkekohor dhe teper komod ne
shfrytezimin e hapesirave.
Me punime teper cilesore ne brendesi te tij, dhomat te pajisura me kondicioner,
me orientim jug-perendim me drite dielli gjate gjithe dites.
I pershtatshem per banim dhe per zyra ku ambjenti i biblotekes mund te perdoret per zyre.
Pallati ndodhet ne Qender te Tiranes, prane Muzeut Kombetar, me akses ne te
gjitha rruget dhe pikat kyce te Tiranes
Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme