Detajet e prones

TRR-916-522 Apartament 1+1 me qera prane Mondialit - Tirane

  • 4
  • 5
  • 6
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

Property ID : TRR-916-522

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 1+1
68 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera prane Mondialit.
Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe korridor.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet.
Ndodhet me orientim jug-perendim me drite dielli gjate gjithe dites.
Ka parkim nentokesor me qepen dhe me pult.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, siguri, administrim
dhe vetem disa metra larg rruges Muhamet Gjollesha, kryqezimit te 21-dhjetorit.
Cmimi 300 euro/muaj jepet vetem per te huaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme