Detajet e prones

TRR-916-526 Apartament 2+1 me qera ne Bllok - Tirane

 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 17
 • 18

Property ID : TRR-916-526

Apartamente me qera, Qera 450 Euro /muaj - Apartamente 2+1
80 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Bllok
Nodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ne rrugen Vaso Pasha
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen,
2 dhoma gjumi, tualet me dritare, koridor dhe ballkon
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me mobilim bashkekohor dhe te gjitha
pajisjet e nevojshme.
Me orientim jug-perendim me drite dielli natyrale, me kondicioner ne te gjithe ambjentin
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe administrim.
Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim si nga te huajt dhe vendasit
Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme