Detajet e prones

TRR-916-535 Vile 3- kateshe me qera prane QTU - Tirane

 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 12
 • 13
 • 14
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 22
 • 24
 • 25

Property ID : TRR-916-535

Qera 1,000 Euro /muaj - Vila
370 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 3- kateshe me qera prane QTU.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe te lire 400 m2 dhe ndertim me siperfaqe 370 m2
te organizuar si me poshte:
-Garazh me sip 110 m2
-Kati i1-re i organizuar ne 2+1 , tualet i madh me dritare, koridor, sallon dhe kuzhine te vecuar
-Kati i 2-te organizuar ne 21 me 1 tualet ne dhomen e gjumit dhe nje verande
-Kati i 3-te papfingo me sip 40 m2
Vila ofrohet e pamobiluar, me punime cilesore ne brendesi te saj , ambjenti eshte shtruar me parket
Me oborr te sistemuar, gjelberuar e rrethuar me mure me porte me vete
Ofron hapesire per parkim ne oborr.
E pershtatshme per biznes, zyra, fondacione etj
Cmimi 1000 euro/muaj

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme