Detajet e prones

TRR-916-541 Shtepi private 1-kateshe me qera prane sheshit Avni Rustemi - Tirane

  • 4
  • 3
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Property ID : TRR-916-541

Qera 1,200 Euro /MUAJ - Vila
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shtepi private 1-kateshe me qera prane sheshit Avni Rustemi
Ndodhet ne rrugen Hoxha Tahsim.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 180 m2.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne 2+1, e rregulluar
e sistemuar, shtruar me parket, me punime cilesore.
Ka oborr te gjelberuar dhe te sistemuar, me vend parkimi
Ndodhet ne nje zone te populluar, e pershtatshme per banim, biznese,lokal, restorant
hostel, kopesht, zyra etj
Cmimi 1200 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme