Detajet e prones

TRR-917-746 Apartament 2+1 me qera ne Rrugen “Faik Konica” - Tirane

 • 1
 • 5
 • 6
 • 8
 • 10
 • 12
 • 13
 • 15
 • 17
 • 18
 • 19

Property ID : TRR-917-746

Apartamente me qera, Qera 600 Euro muaj - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen “Faik Konica” ne nje nder rruget pedonale me rekreative me nje
investim mjaft cilesor nga Bashkia Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati me ashensore, siguri dhe administrim.
Ka nje siperfaqe 120 m2. Hapesira organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, 2 tualete dhe ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar me mobilim bashkekohor.
Orientimi jug lindje me pamje nga pishat, me ndricim natyral dhe gjelberim.
Me nje pamje relaksuese.
Cmimi 600 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme