Detajet e prones

TRR-917-750 Jepet me qera apartament 1+1 prane Ring Center - Tirane

Property ID : TRR-917-750

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaj - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 prane Ring Center
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 banimit te nje
pallati te ri me sigurim dhe administrim.
Hapesira organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Ofrohet e mobiluar totalisht
Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme