Detajet e prones

TRR-917-754 Jepet me qera apartament ne qender te Bllokut. - Tirane

  • 10
  • 12
  • 13
  • 18
  • 20

Property ID : TRR-917-754

Qera 1,500 Euro muaji - Ambjente biznesi, zyra
145.31 m24 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament  ne qender te Bllokut.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri me sigurim dhe administrim
Kanje siperfaqe prej 145.31 m2
Pallati ka ashensor dhe recepsion dhe sistem kamerash.
Orientimi i apartamentit eshte nga Jug- Lindja.
Ne kete pallat ka shume zyra dhe biznese.
Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra,klinike dentare ,laboratore etj
Apartamenti eshte i ndare ne 5 ambiente.Nje ambient eshte recepsion dhe 5 dhoma ku secila prej tyre ka dalje ne tre ballkone te hapur,qe mund te sherbejne per shplodhje ose per konsumimin e duhani . Ka 2 tualete, depo ,koridor dhe kuzhine gatimi e mbyllur ( per kafe ose per gatim )
Mund te ndahet dhe ne 3 dhoma dhe nje salle te madhe per mbledhje me siperfaqe 40m2, ose ne 2 dhoma dhe nje salle e madhe 70m2 ,pasi mund te ndahet me gipse.
Cmimi : 1500 euro/muaji

 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme