Detajet e prones

TRR-917-758 -Jepet me qera ambient biznesi ne qender te Tiranes. - Tirane

Property ID : TRR-917-758

Qera 5,500 Euro month - Ambjente biznesi

-Jepet me qera ambient biznesi ne qender te Tiranes.
Objekti eshte shume cilesore si brenda dhe fasada e jashtme ,i ndare ne 3 kate.
Kati i 1 165 m2 lartesi 4 m
Kati i 2 165 m2 latresi 4 m.
Kati i 3 165 m2 lartesi 4 m
Siperfaqja totale 495 m2.
Ka nje Bodrum me siperfaqe 165 m2 dhe lartesi 3.5 m.
I cili ka edhe dritare me ndricim,i pershtatshem per dokumentim, arkiv etj.
Objekti ka qene me qera per banke prej shume viteve.
Por eshte i pershtatshem edhe per klinike mjekesore,klinike dentare, laboratore dentare
institucion ose shoqeri private dhe per cfaredo lloj biznesi elitar.

Ka nje lokacion te shkelqyer ne qender te Tiranes
Cmimi 5500 euro/muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme