Detajet e prones

TRR-917-760 Apartament 3+1 me qera prane kopshtit Zoologjik - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-917-760

Apartamente me qera, Qera 600 Euro month - Apartamente 3+1

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2
Apartamenti ofrohet i mobiluar ,ka 3 dhoma gjumi ,kuzhine dhe 2 tualete.
Pallati Ka ashensore, siguri, administrim .
Zona eshte e qete per banim .

Ka prane supermarkete, kafene, dyqane etje .
Cmimi 600 euro/muaj  TRR-917-760

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme