Detajet e prones

TRS-0118-851 Dyqan ne shitje prane gjimnazit Petro Nini dhe rruges se Kosovarve - Tirane

Property ID : TRS-0118-851

Dyqane ne shitje, Shitje 3,000 Euro m2 - Dyqan

Dyqan ne shitje prane gjimnazit Petro Nini dhe rruge se Kosovarve
Dyqani ka nje siperfaqe prej 50 m2
Eshte duplex
Ndodhet buze rruge ,ka fasade xhami
Ndodhet ne nje zone me ndertime te reja dhe me shume levizje
Eshte i pershtatshem per klinike dentare,parukeri ,qender estetike,noteri dhe shermbime te tjera
Cmimi 3000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme