Detajet e prones

TRS-0118-853 Shitet magazine ne Autostrade,km 5 Tirane –Durres - Tirane

Property ID : TRS-0118-853

Shitje 850,000 Euro - Magazine

* Shitet magazine ne Autostrade ,km 5 Tirane –Durres, prane QTU.
* Magazina ndodhet buze
rruges kryesore, e rrethuar dhe porte kryesore me vete
*Ka nje siperfaqe prej 550m2.
Ka 70 m2 zyra dhe 130 m2 hapsire te tjera te lira.
+ Ka nje lartesi prej 4.5m
* Trualli ndertimit 1400m2
* Magazina ka dhe nje hapsire te lire te shfrytezueshme prej 500m2 ne sheshpushimin perpara qe mund te sherbeje per Parkim, Showroom per cdo lloj biznesi.
* Ka themele per 3 kate ndertim dhe ka gjithashtu leje ndertimi per 3 kate.
* Ka akses levizje nga qendra e Tiranes-Autostrade dhe rrugen Kashar-Yzberish-KMY – -Tirane-Kombinat
* Eshte me qera 1500 euro (bruto)
Cmimi 850.000 euro. TRS-0118-853

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme