Detajet e prones

TRS-0118-857 Shitet apartament tek Tirana Re prane sheshit Wilson - Tirane

  • 5ddb68f3-35c9-474b-a772-709b225f9603
  • 7defc7af-64c0-4fe7-81db-139d99d6a9b2
  • 8c13ee44-6c57-49f6-acad-be40fee735be
  • 15b9f763-687a-43fe-b751-e488bcc39747
  • 37d48fd5-5a4a-4348-a569-5713251f9f8f
  • 287b1d01-2f27-449a-834c-1b0993398820
  • 8196d0e8-ac0e-4b34-acb7-965ad6466e42
  • c85b82cb-4a56-4791-a58c-1f57c5d90191
  • fca9c124-76c8-4454-b1ab-57aa53b9e5fc

Property ID : TRS-0118-857

Shitje 2,000 Euro /m2 - Apartamente 3+1
122 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament  3+1 tek Tirana Re prane sheshit Willson

Ndodhet ne kati 6-te

Pallat I ri me ashensor

Orientimi perëndim

Janë 3 dhoma gjumi, salloni bashkë me guzhinën, 2 banjo, korridori dhe ballkoni e dhomë larjeje.

Sipërfaqe 130 m2.

Ndodhet ne zone te qete , me lokacion shume te mire me vizibilitete te shumta

2000 euro /m2 260.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme