Detajet e prones

TRS-0218-859 Shitet dyqan prane Ures se Tabakeve. - Tirane

Property ID : TRS-0218-859

Shitje 150,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan prane Ures se Tabakeve.
Ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe 30 m2 verande te shfrytezueshme
Eshte e paisur me hipoteke njesi.
Cmimi 150.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme