Detajet e prones

TRS-0218-869 Shitet apartament 3+1 tek Myslym Shyri - Tirane

  • 5 (1)
  • 8 (2)
  • 11 (1)
  • 15
  • 21
  • 2
  • 3 (2)

Property ID : TRS-0218-869

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro m2 - Apartamente 3+1
101.7 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 tek Myslym Shyri 
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh,pa ashensor,
Ka nje siperfaqe prej 101 m2
Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi ,2 tualete,1 depo ,soxhorno
Dhe kuzhine me vete
Ballkoni dhe njera prej dhomave ka pamje nga Myslym Shyri
Dhoma e tjera kane pamje nga brenda pallatit
Njeri prej tualeteve ka dhe dritare
Eshte e pershtatshme per banim ,zyra,qender kursesh , mund te ndahet ne 2 apartament 2+1 1+1
Ka akses edhe me rrugen e Kavajes dhe 21 -dhjetorin.
Cmimi i shitjes  1000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme