Detajet e prones

TRS-0218-873 Shiten toka ne Berzhit - Tirane

Property ID : TRS-0218-873

Shitje - Toka

Shiten toka ne Berzhit
Trualli i pare ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe eshte i pershtatshem per magazine
cmimi 50euro m2
Trualli i dyte ka nje siperfaqe prej 705 m2 ne forem trekendeshi
cmimi 35000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme