Detajet e prones

TRS-0318-879 Shitet farmaci ne Ali Dem. - Tirane

Property ID : TRS-0318-879

Shitje 260,000 Euro  

– Shitet farmaci ne Ali Dem.
Ka nje siperfaqe prej prej 63.5 m2 me hipoteke realisht eshte 70 m2
Ndodhet ne nje vend me pamje nga rruga kryesore, ne nje nga kryqezimet me fluks te madh levizjeje.
Ka fasade 3-kendore .
Nga rruga kryesore eshte 7 m fasade xhami ,me tre qepena
Anesore ka 9.5 m fasade dhe nga pas 3.5 m.
Ka punime teper cilesore dhe projekt bashkekohore.
Eshte me hipoteke
Cmimi 260.000 euro
Eshte e leshuar me kontrate 5-vjecare , ku ne vitin e pare qeraja eshte 1 milion leke ndersa ne 4 vitet ne vazhdim 1000 euro ne muaj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme