Detajet e prones

TRS-0318-886 Shitet apartament i ri 1+1 prane Mondial - Tirane

  • 20140513_140507
  • 20140513_140531
  • 20140513_140544
  • 20140513_140556
  • 20140513_140610
  • 20140513_140729

Property ID : TRS-0318-886

Shitje 85,000 Euro - Apartamente 1+1
75 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament i ri 1+1 prane Mondial
Ka nje siperfaqe prej 75 m2
Apartamentu ndodhet ne katin 2
Eshte i organizuar ne 1dhome gjumi ,kuzhine ,1 tualet, ballkon,
Eshte e mobiluar mjaft mire
Ka dhe garazh
Cmimi 85.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme