Detajet e prones

TRS-0318-894 Shitet apartament 3+1 tek kopeshti zoologjik - Tirane

Property ID : TRS-0318-894

Apartamente ne shitje, Shitje 140,000 Euro - Apartamente 3+1
130 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 tek kopeshti zoologjik
Zone e cila karakterizohet nga ajer i fresket, qetesia dhe nje pamje panoramike shume e bukur.
Siperfaqja e Apartamentit eshte 130 m2 me hipoteke,
ka tre dhoma gjumi, nje soxhorno me hapsire te konsiderueshme, kendin e kuzhines, dy tualete dhe dy ballkone.
Cmimi 140.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme