Detajet e prones

TRS-0318-896 Shiten garazhde tek Liqeni i Thate - Tirane

Property ID : TRS-0318-896

Shitje 450 Euro m2 

Shiten garazhde tek Liqeni i Thate
Garazhdet jane te siperfaqeve te ndryshme
Jane te thate dhe mjaft komode
Cmimi 450 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme