Detajet e prones

TRS-0318-899 Shiten apartamente 1+1 tek porcelani - Tirane

Property ID : TRS-0318-899

Shitje 750 Euro m2 - Apartamente 1+1
1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten apartamente 1+1 tek porcelani
Apartamentet kane siperfaqe 75 m2 ,73 m2 dhe ndodhen ne katin e 10
Ndersa tjetra ka siperfaqe 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 9
Cmimi 750 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme