Detajet e prones

TRS-0318-903 Shitet apartament 3+1 prane shkolles Vasil Shanto - Tirane

 • 21
 • 23
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9 - Copy
 • 11
 • 12
 • 14
 • 15
 • 18
 • 19 - Copy
 • 19

Property ID : TRS-0318-903

Apartamente ne shitje, Shitje 120,000 Euro - Apartamente 3+1
111 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 prane shkolles Vasil Shanto
Ndodhet ne katin e dyte
Ka nje siperfaqe prej 111 m2 me hipoteke
Ka nje ballkon shtese 6m2 tek dhomat e gjumit
Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,soxhorno dy tualete.
Eshte e rikonstruktuar komplet, parket 12 m/m gjerman.
Ka kondicioner inverter per cdo dhome gjumi dhe soxhorno.
E mobiluar shume mire Me dy vende gatimi ne soxhorno dhe ballkon
Pranon dhe me nderrim 1+1
Cmimi i shitjes 120.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme