Detajet e prones

TRS-0318-906 Shitet apartament 1+1 tek Myslym Shyri - Tirane

Property ID : TRS-0318-906

Shitje 1,300 Euro m2 - Apartamente 1+1
80 m2 1 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 tek Myslym Shyri
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit
Ka nje siperfaqe prej 80m2 total
Ku 60 m eshte e banueshme dhe 20 m verande
Ka ashensor
Eshte totalisht e mobiluar
Ne proces legalizimi
Mund te bashkohet edhe me nje gasoniere 40m2
Cmimi 1300 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme