Detajet e prones

TRS-0318-908 Shitet vile mbrapa Piramides - Tirane

Property ID : TRS-0318-908

Shitje 1,500,000 Euro - Vila

Shitet vile mbrapa Piramides
Ka nje truall prej 432 m2
Siperfaqa e ndertimit eshte rreth 240 m2
Ka hapsire te lire per te parkuar 3 makina
Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe elitare te Tiranes
Eshte nje zone mjaft e qete dhe vilash
Cmimi 1.500.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme