Detajet e prones

TRS-0418-827 Shitet Apartament 2+1 m mbrapa Europianit - Tirane

Property ID : TRS-0418-827

Apartamente ne shitje 1,000 Euro m2 - Apartamente 2+1
90 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Apartament 2+1 m mbrapa Europianit
Ndodhet ne katin e 9-te nje pallati 11 katesh prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne: salllon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar.
Me orientin jug-perenidm me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri, administrim, ashensor dhe ndodhet prane rruges se Kavajes, Bulevardit Gjergj Fishta etj.
Cmimi 1000 euro/m2 i pa diskutueshem

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme