Detajet e prones

TRS-0418-910 Shitet apartament 3+1 midis rrugices se kishes katolike dhe myslym shyrit - Tirane

  • 18 - Copy
  • 1 - Copy
  • 3 - Copy
  • 8 - Copy
  • 14

Property ID : TRS-0418-910

Shitje 1,300 Euro m2 - Apartamente 3+1
141 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 midis rrugices se kishes katolike dhe Myslym Shyrit.
Ndodhet ne katin e 2 mbi dyqane
Ka nje siperfaqe totale prej 160.29m2 ,
Siperfaqia e brendshme 141m2
Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi ku mund te behen dhe 3 soxhorno, sallon pritjeje ,tualet me dritare ,3 ballkone
Cdo ambient ka lidhje me veranda me vete te arreduara dhe gjelberuara. Dy koridore lidhese.Ka nje lokacion shume te mire , vend i qete dhe pa levizje makinash ku ambientet e saj te krijojne ndjesin e nje shtepie private .
Orientimi Jug-Lindje ,Veri-Perendim.
Eshte e rivleresuar dhe e paisur me hipoteke.
Shitet me gjithe mobilim.
Cmimi 1300 euro/ m2 ( 226.000 euro ) 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme