Detajet e prones

TRS-0418-920 Shitet apartament 3+1 prane Stadiumit Qemal Stafa - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 7
 • 9
 • 10
 • 12
 • 13
 • 15
 • 16
 • 17
 • 19

Property ID : TRS-0418-920

Apartamente ne shitje, Shitje 1,800 Euro m2 - Apartamente 3+1
130 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 prane Stadiumit Qemal Stafa
Ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri.
Ka nje siperfaqe prej 128 m2 +ambjentet e perbashketa
Me certifikate pronesie 115m2
Eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Me orientim jug-lindje-perendim te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e diellit gjate gjithe dites.
Ka sistem ngrohje qendror me gaz, kondicioner.
E vecanta e ketij apartamenti eshte pamja shplodhese dhe e gjelberuar qe ju ofron ballkoni me pamje panormaike nga pishat e Parkut Kombetar nga Juvenilja .
Uje te Selites dhe drita 24-h, ashensore siguri dhe administrim.
Pallati pozicionohet ne mes te Lion Park dhe juveniljes ,ne rrugen Faik Konica me nje investim bashkohor te bashkise me kalldrem guri ,pedonale ,ndricim shum i mire ,pershtatur per shetitore.
Eshte nje nga zonat me te preferuar nga te huajt dhe vendasit shume prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Personi qe e blen mund ta lere me qera me kontrate 2 vjecare ,me 500euro/muaj.
Cmimi i shitjes 1800 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme