Detajet e prones

TRS-0418-925 Shitet toke ne Sauk - Tirane

Property ID : TRS-0418-925

Shitje 500,000 Euro - Toka

Shitet toke ne Sauk
Me siperfaqe 3000 m2 + 300 m truall dhe apartament 2+1
Eshte me dokumenta te rregullta
Eshte e restauruar komplet
Toka ka vresht me rrush, ku pefiton 20 kv ne vit dhe te gjitha llojet e pemeve te tjera. foto nr.1575
Eshte e rrethuar me murr me avli porte me vete
Ka diell gjithe diten
Cmimi 500.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme