Detajet e prones

TRS-0418-930 -Shitet dyqan tek blevardi Barjam Curri, tek Lana , segmenti nga drejtoria e policise deri tek tajvani - Tirane

  • 4
  • 1

Property ID : TRS-0418-930

Dyqane ne shitje, Okazione, Shitje 2,500 Euro m2 - Dyqan
28.2 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan tek blevardi Barjam Curri, tek Lana , segmenti nga drejtoria e policise deri tek tajvani
Me pamje nga rruga kryesore
Ndodhet 20 m larg rruges kryesore
Ka siperfaqe prej 22.6 m2 me hipoteke dhe siperfaqe totale 28.2
Fasad xhami 3 m
Cmimi i shitjes 2500 euro/m2 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme