Detajet e prones

TRS-0418-937 Shitet apartament 1+1 tek rruga e Kavajes - Tirane

Property ID : TRS-0418-937

Apartamente ne shitje, Shitje 65,000 Euro - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Kavajes
Ka ne siperfaqe prej 60 m2
Ndodhet 50m2 larg xhamise.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallat ekzistues por i rikonstruktuar.
Eshte e rinovuar komplet.
Eshte i organizuar ne korriodor, tualet me dritare ,dhome ndenje dhe ngrenje,aneks gatimi 1 dhome gjume me ballkon i mbyllur me vetrate.
Orientimi eshte Lindje – Perendim
Eshte apartament qe e kap drita dhe dielli , tarraca eshte e regulluar hidroizoluar ne vitin 2017.
Cmimi 65.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme