Detajet e prones

TRS-0419-1337 Shiten apartamente 1+1 dhe dublkse ne nje kompleks te ri , te Liqeni i thate - Tirane

Property ID : TRS-0419-1337

Apartamente ne shitje 850 Euro m2 - Apartamente 1+1, Apartamente 2+1

Shiten apartamente 1+1 dhe dublkse ne nje kompleks te ri , te Liqeni i thate
Siperfaqe te ndryshme ,
Punime te reja ,teper cilesore
Me hipoteke
Apartamente 1+1 2+1 kate te ndryshme siperfaqe te ndryshme , orientime te ndryshme.
Cmimi i shitjes 850/ m2 -950 euro /m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme