Detajet e prones

TRS-0419-1377 Shitet toke ndodhet prane Rinasit - Tirane

Property ID : TRS-0419-1377

Shitje 45 Euro m2 - Toka

Shitet toke ndodhet prane Rinasit
Ka nje siperfaqe prej 6387 m2.
Me hipoteke.
Me pozicion te pershtatshem dhe zone e studiuar per ndertimi magazinash , hotele ,apo dhe biznese te tjera, deri ne lartesine 15 m2 5kate mbi toke +2 kate nen toke , gjithashtu eshte e pershtatshme dhe per parkim makinash.
Cmimi i shitjes 45 euro/m2

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme