Detajet e prones

TRS-0419-1378 Shitet apartament 2+1 ne tek Liqeni Artificial. - Tirane

  • 3
  • 1
  • 2

Property ID : TRS-0419-1378

Apartamente ne shitje 155,000 Euro - Apartamente 2+1
137.5 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne tek Liqeni Artificial.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje palla te ri me pamje nga Liqeni.
Apartamenti ka siperfaqe prej 137.5 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Me punime teper cilesore si parket lisi, sistem qendror i kondicionuar etj.
Ka drite gjate gjithe kohes , orientimi Jug-Lindje
Eshte i pajisur me certifikate pronesie
Ofrohet sebashku me garazhin.
Cmimi i shitjes 155.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme