Detajet e prones

TRS-0419-1379 Shitet apartament 3+1 prane Mondialit. - Tirane

 • 1 (2)
 • 4
 • 11
 • 33
 • 44
 • 55
 • 99
 • 333
 • 444
 • aa
 • cc
 • dd
 • Ndenja 1
 • Ndenja 4
 • sdf1
 • sdk2
 • sdm3

Property ID : TRS-0419-1379

Apartamente ne shitje, Shitje 210,000 Euro - Apartamente 3+1
175 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 prane Mondialit.
Ndodhet ne katin e 6-te fundit ne nje pallat te ri ndertim i 2015.
Me sip 175 m2 ne total dhe 156 m2 me hipteke,pra jane 19 m2 te perbashketa, 3-dhoma gjumi(dhoma matrimonale eshte me tualet me dritare); 1-dhome(ndenje me oxhak funksional+ngrenje+kuzhine), 1 tualet perbashket me aspirator , 1-studio, korridor, ballkon.Orientimi eshte Lindje(dhome cifti dhe e femijeve),Jug-Perendim(soxhorno dhe dhome gjumi femijeve).Apartamenti ka vetem nje fqinje perballe.

Apartamenti eshte punuar me arkitekt dhe privatisht, jo nga Firma Ndertuese, ndodhet ne katin e fundit.
Projekti i realizuar eshte teper modern, parashikon edhe dalje me shkalle ne tarrace nga dhoma e ndenjes, jane kryer te gjitha punimet, mbetet vetem mobilimi sipas projektit
Apartamenti eshte me kontrate energjie 3 fazore,linje rezerve gjeneratori nga bodrumi, instalime per sistem ngrohje-ftohje me çiller,kontrate uji+ashensor+kamera pallati+citofoni personale me kamer dhe ekran.
Me parkim nentokesor me pagese shtese.
Ndertim i rregullt, me hipoteke.
Cmimi i shitjes 210.000 Euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme