Detajet e prones

TRS-0419-1382 Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 1. - Tirane

 • 2
 • 4
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 23
 • 24
 • 26
 • 28
 • 29

Property ID : TRS-0419-1382

Apartamente ne shitje 145,000 Euro - Apartamente 2+1
135 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 1.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje rezidence teper te organizuar.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108.4 m2 dhe 117 m2 se bashku me te perbashketat te organizuar ne: soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe verande prej 20 m2.
Total ka nje siperfaqe prej 135 m2
Apartamenti ka orientim jug perendim dhe lindje me drite dielli gjate gjithe dites,
Ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe teper cilesor pasi dhe punime te brendshme jane extra.
Pozicionohet ne nje zone teper te preferuar si nga te huajt dhe vendasit pasi ju ofron siguri, administrim,ambjente shplodhese dhe gjelberuese si dhe te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode.
Aktualisht me qera 600 euro/muaj
Me hipoteke.
Cmimi i shitjes 145.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme