Detajet e prones

TRS-0419-1385 Shitet Magazine ne segmentin KMY-TOP CHANEL- MEZEZ , - Tirane

  • viber image 2019-04-25 , 13.02.05

Property ID : TRS-0419-1385

Shitje 465,000 Euro - Magazine
1600 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Magazine ne segmentin KMY-TOP CHANEL – MEZEZ , 
Siperfaqe e truallit 1600 m2
Baza e ndertimit 461.5 m2
Siperfaqe e truallit te lire 1138.5 m2
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Magazina eshte 1 kateshe , me siperfaqe 461.5 m2 dhe ne pjesen fundore te saj eshte bere dhe nje shtese kati brenda ambjentit te magazines( tip dubleks)sic eshte pershkruar ne planimetri, e cila ka siperfaqe prej 60.5 m2 dhe eshte e organizuar ne dy zyra.
Eshte me porte me vete per te parkuar makina dhe maune.
Cmimi i shitjes i magazines + truall 465,000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme