Detajet e prones

TRS-0419-1386 Shitet Truall ndodhet buze rruge kryesore ne segmentin KMY-TOP-CHANAL-YZBERISHT. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1386

Shitje 188 Euro m2 - Toka

Shitet Truall ndodhet buze rruge kryesore ne segmentin KMY-TOP-CHANAL-YZBERISHT.
Me siperfaqe 1600 m2, me dokumentacion te rregullt hipotekor
Kuadrat i rregullt 40 x 40.
Eshte i sistemuar, dranazhuar, i rrethuar me mur dhe dy porta komunikuse per levizjen e lire te mauneve.
E pershtateshme per magazina, qender administrative- biznesi, zyra kompanish.
Cmimi i shitjes 187.5 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme