Detajet e prones

TRS-0419-1388 Shitet Biznesi i nje Game Center - Tirane

Property ID : TRS-0419-1388

Shitje 20,000 Euro  
40 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Biznesi i nje Game Center
Ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 40 m2
Ka nje investim prej 20.000 euro ne aparatura dhe kompjutera, vlere e deklaruar me fatura
Ambjenti ka qera shum te leverdishme
Biznesi eshte i ngritur me xhiro te kenaqshme
Cmimi i shitjes 20.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme