Detajet e prones

TRS-0419-1389 Shitet apartament 1+1 ndodhet ne Bllok. - Tirane

Property ID : TRS-0419-1389

Apartamente ne shitje, Shitje 700,000 Euro - Apartamente 1+1
70  m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ndodhet ne Bllok.
Pozicion Fantastik, nje nga vendet me te mira ne bllok
Ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe rreth 270 m2 te shfrytezueshme
Ndodhet ne katin e pare
Pallat 3 katesh, me hipoteke
Ka nje siperfaqe oborri te perbashket prej 46 m2.
Eshte teper i pershtatshem per klinika te ndryshme , bare, rastorante etj.
E rrethuar me kangjella, peme dekorantive, vende shplodhese, gjelberuese
Cmimi i shitjes 700.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme