Detajet e prones

TRS-0419-1390 Shitet apartament 1+1 ne Durres - Durres

Property ID : TRS-0419-1390

Apartamente ne shitje, Shitje 650 Euro m2 - Apartamente 1+1
66 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 por lehtesisht i modifikueshme ne 2+1 ne Durres.
Ndodhet ne katin e 3 te banimit ne nje pallat 5 katesh
Ka nje siperfaqe prej 66 m2 me orientim nga lindja
Eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore, te gjitha mobiliet jane te reja pasi apartamenti nuk ka qene i banuar me pare.
Eshte i organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
Eshte pallat i ri me ashensor
Eshte i pajisur me certificate pronesie.
Cmimi i shitjes 650 euro/m2 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme